Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག
