Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Category
el: Κατηγορία

en: Format
el: Μορφή

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Company
el: Εταιρία
