Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Subject
hi: विषय

en: Manager
hi: मैनेजर

en: Description
hi: उल्लेख

en: Category
hi: वर्ग

en: Views
hi: द्रश्य

en: Format
hi: प्रारूप

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Company
hi: कम्पनी
