Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Subject
hr: Naziv

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Description
hr: Opis

en: Category
hr: Kategorija

en: Format
hr: Oblik

en: Keywords
hr: Ključne riječi
