Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Manager
hu: Menedzser

en: Description
hu: Leírás

en: Category
hu: Kategória

en: Views
hu: Nézetek

en: Format
hu: Formátum

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Company
hu: Cég

en: Header Background Color
hu: Fejléc háttérszíne

en: Header Text Color
hu: Fejléc betűszíne
