Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Subject
ka: სათაური

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Description
ka: აღწერა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Format
ka: ფორმატი
