Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ
