Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Subject
sv: Ämne

en: Manager
sv: Administratör

en: Description
sv: Beskrivning

en: Category
sv: Kategori

en: Views
sv: Vyer

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Company
sv: Företag
