Views Data Export TCPDF (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Category
fa: دسته

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی
