Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Logo
am: አርማ
