Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Category
ast: Categoría

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Email
ast: Corréu electrónicu
