Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Email
bn: ইমেইল

en: Logo
bn: লোগো
