Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Address
bo: ས་གནས

en: The menu path or URL of this view
bo: མཐོང་རིས་འདིའི་གདམ་བྱང་སྦྲེལ་ལམ་དང་ཡང་ན་URL
