Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Subject
ca: Assumpte

en: Manager
ca: Gestor

en: Description
ca: Descripció

en: Category
ca: Categoria

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Logo
ca: Logotip

en: Address
ca: Adreça

en: Company
ca: Empresa

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Website
ca: Lloc web

en: The menu path or URL of this view
ca: Ruta del menú o URL per aquesta vista
