Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Category
cs: Kategorie

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Email
cs: E-mail

en: Address
cs: Adresa

en: Company
cs: Společnost

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Website
cs: Webová stránka
