Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Category
cy: Categori

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Company
cy: Cwmni

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: The menu path or URL of this view
cy: Llwybr dewislen neu URL i'r golygfa yma
