Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Subject
da: Emne

en: Manager
da: Administrator

en: Description
da: Beskrivelse

en: Category
da: Kategori

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Email
da: E-mail

en: Address
da: Adresse

en: Company
da: Virksomhed

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: The menu path or URL of this view
da: Menu-sti eller URL for dette view

en: Footer content
da: Footer-indhold
