Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།
