Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Category
el: Κατηγορία

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Company
el: Εταιρία

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Website
el: Ιστοσελίδα
