Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Subject
es: Asunto

en: Manager
es: Administrador

en: Description
es: Descripción

en: Category
es: Categoría

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Email
es: Correo electrónico

en: Address
es: Dirección

en: Company
es: Empresa

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Website
es: Página web

en: The menu path or URL of this view
es: La ruta de menú o URL de esta vista
