Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Category
et: Kategooria

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Email
et: E-kiri

en: Address
et: Aadress

en: Company
et: Asutus

en: Phone number
et: Telefoni number

en: The menu path or URL of this view
et: Selle vaate menüüteekond või URL
