Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Subject
eu: Gaia

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Description
eu: Azalpena

en: Category
eu: Kategoria

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Email
eu: Eposta

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Address
eu: Helbidea

en: The menu path or URL of this view
eu: Menuaren bidea edo URL-a bista honentzako
