Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Subject
fi: Aihe

en: Manager
fi: Manageri

en: Description
fi: Kuvaus

en: Category
fi: Kategoria

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Address
fi: Osoite

en: Company
fi: Yritys

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: The menu path or URL of this view
fi: Näkymän valikon polku (URL)
