Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Subject
fr: Objet

en: Manager
fr: Gestionnaire

en: Category
fr: Catégorie

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Email
fr: Courriel

en: Address
fr: Adresse

en: Company
fr: Société

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Website
fr: Site web

en: PDF settings
fr: Paramètres de PDF

en: The menu path or URL of this view
fr: Le chemin ou l'URL de menu pour cette vue

en: Last modified by
fr: Dernière modification par

en: Header title
fr: Titre de l'en-tête

en: Data Export
fr: Exporter les données
