Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Subject
gl: Asunto

en: Manager
gl: Xestor

en: Description
gl: Descrición

en: Category
gl: Categoría

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Logo
gl: Logotipo

en: Address
gl: Enderezo

en: Company
gl: Compañía

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: The menu path or URL of this view
gl: A ruta do menú ou URL desta vista
