Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ
