Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Subject
hi: विषय

en: Manager
hi: मैनेजर

en: Description
hi: उल्लेख

en: Category
hi: वर्ग

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Email
hi: ईमेल

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Address
hi: पता

en: Company
hi: कम्पनी
