Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Subject
hr: Naziv

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Description
hr: Opis

en: Category
hr: Kategorija

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Email
hr: E-pošta

en: Address
hr: Adresa
