Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Category
id: Kategori

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Address
id: Alamat

en: Company
id: Perusahaan / Institusi

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: The menu path or URL of this view
id: Jalur menu atau URL view ini
