Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Manager
is: Stjórnandi

en: Description
is: Lýsing

en: Category
is: Flokkur

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Email
is: Netfang

en: Logo
is: Táknmynd

en: Address
is: Heimilisfang

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Website
is: Vefsíða
