Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Subject
it: Oggetto

en: Manager
it: Gestore

en: Description
it: Descrizione

en: Category
it: Categoria

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Email
it: E-mail

en: Address
it: Indirizzo

en: Company
it: Azienda

en: Phone number
it: Telefono

en: The menu path or URL of this view
it: Il percorso del menu o URL di questa vista
