Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Subject
ja: 件名

en: Manager
ja: マネージャー

en: Description
ja: 説明

en: Category
ja: カテゴリー

en: Keywords
ja: キーワード

en: Email
ja: メール

en: Logo
ja: ロゴ

en: Address
ja: 住所

en: Company
ja: 会社

en: Phone number
ja: 電話番号

en: The menu path or URL of this view
ja: このビューのメニューパスまたはURL
