Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Category
jv: Kategori

en: Keywords
jv: Tembung kunci
