Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Subject
ka: სათაური

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Description
ka: აღწერა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Logo
ka: ლოგო
