Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា
