Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Manager
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ
