Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Subject
lt: Tema

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Category
lt: Kategorija

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Email
lt: El. paštas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Address
lt: Adresas

en: Company
lt: Įmonė

en: Phone number
lt: Telefono numeris
