Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Category
mr: वर्ग

en: Email
mr: ईमेल

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Address
mr: पत्ता

en: Website
mr: संकेतस्थळ
