Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Subject
ms: Subjek

en: Description
ms: Huraian

en: Category
ms: Kategori

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Email
ms: E-mel

en: Phone number
ms: Nombor telefon
