Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Category
ne: वर्ग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Email
ne: ईमेल

en: Logo
ne: ब्याज
