Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Manager
nl: Beheerder

en: Description
nl: Beschrijving

en: Category
nl: Categorie

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Email
nl: E-mail

en: Address
nl: Adres

en: Company
nl: Bedrijf

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: The menu path or URL of this view
nl: Het menupad of de URL van dit overzicht

en: Header title
nl: Header-titel
