Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Category
oc: Categoria

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Logo
oc: Lògo

en: Address
oc: Adreça

en: Company
oc: Societat

en: Website
oc: Site web

en: The menu path or URL of this view
oc: Lo camin o l'URL de menú per aquesta vista
