Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ
