Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Subject
pt: Assunto

en: Manager
pt: Gestor

en: Description
pt: Descrição

en: Category
pt: Categoria

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Logo
pt: Logótipo

en: Address
pt: Morada

en: Company
pt: Empresa

en: Phone number
pt: Número de telefone

en: The menu path or URL of this view
pt: O caminho de menu ou a URL desta view
