Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Category
ro: Categorie

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Email
ro: email

en: Logo
ro: Siglă

en: Address
ro: Adresă

en: Company
ro: Companie

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: The menu path or URL of this view
ro: Calea de meniu sau URL-ul acestei vizualizări
