Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Subject
ru: Тема

en: Manager
ru: Менеджер

en: Description
ru: Описание

en: Category
ru: Категория

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Logo
ru: Логотип

en: Address
ru: Адрес

en: Company
ru: Компания

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Website
ru: Вебсайт

en: The menu path or URL of this view
ru: Меню или URL этого представления

en: Header title
ru: Название в шапке
