Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Subject
sk: Predmet

en: Manager
sk: Správca

en: Description
sk: Popis

en: Category
sk: Kategória

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Email
sk: E-mail

en: Address
sk: Adresa

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Website
sk: Webová lokalita
