Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Category
sl: Kategorija

en: Keywords
sl: Ključne besede
