Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Category
sq: Kategoria

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Logo
sq: Stema
