Views Data Export TCPDF (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Logo
sr: Лого
